T6700 ta'ilua-auala fa'atonutonu Aquarium Vaitu'i I'a

Fa'amatalaga Puupuu:

O lenei meafaigaluega o se pule i luga ole laiga atamai, lea e masani ona faʻaaogaina i le suʻesuʻeina o le lelei o le vai i fale lapisi, vai, nofoaga vai, vai i luga o le eleele ma isi fanua, faʻapea foʻi ma eletise, eletise, lolomi ma vali, kemisi, meaʻai, vailaʻau ma isi gaioiga. fanua, fa'afetaui mana'oga o le su'esu'eina lelei o le vai; Faʻaaogaina mamanu numera ma modular, galuega eseese e faʻamaeʻaina e le tele o modules tulaga ese. Fausia i totonu o le sili atu ma le 20 ituaiga o masini, lea e mafai ona tuʻufaʻatasia i le loto, ma faʻaagaga galuega faʻalauteleina.


  • Auala fa'apipi'i:Fa'apipi'i puipui
  • E lua-auala o lo'o maua nei:0/4 ~ 20 mA (tete'e uta<750 Ω);
  • Tempera:-10~150 ℃
  • Galuega Fa'atino nei:4~20mA,20~4mA,(tauave tetee<750Ω)
  • Feso'ota'iga taunu'uga:RS485 MODBUS RTU
  • Feso'ota'iga e pulea le ta'avale:5A 240VAC, 5A 28VDC poʻo 120VAC
  • vevela galue:-10~60 ℃
  • fua IP:IP65
  • Fua:235×185×120mm;

Fa'amatalaga Oloa

Faailoga o oloa

T6700 pule lua-auala

T6700 pule lua-auala
DO sensor I'a Vaituloto Aquaculture Aquarium Online Optical Dissolved Oxygen Meter
DO sensor I'a Vaituloto Aquaculture Aquarium Online Optical Dissolved Oxygen Meter
Galuega
O lenei meafaigaluega o se pule i luga ole laiga atamai, lea e masani ona faʻaaogaina i le suʻesuʻeina o le lelei o le vai i fale lapisi, vai, nofoaga vai, vai i luga o le eleele ma isi fanua, faʻapea foʻi ma eletise, eletise, lolomi ma vali, kemisi, meaʻai, vailaʻau ma isi gaioiga. fanua, fa'afetaui mana'oga o le su'esu'eina lelei o le vai; Faʻaaogaina mamanu numera ma modular, galuega eseese e faʻamaeʻaina e le tele o modules tulaga ese. Fausia i totonu o le sili atu ma le 20 ituaiga o masini, lea e mafai ona tuʻufaʻatasia i le loto, ma faʻaagaga galuega faʻalauteleina.
Fa'aoga masani
O lenei meafaifa'aili ose meafaigaluega fa'apitoa mo le su'eina o le okesene o lo'o i totonu o vai i totonu o fale gaosi oloa e feso'ota'i i le suavai leaga. E i ai uiga o le tali vave, mautu, faʻamaoni, ma le tau faʻaoga maualalo, faʻaaogaina lautele i vai tetele, tane ea, faʻamaʻi, ma otaota faʻafefe.
Sapalai Autu

Power sapalai:85 ~ 265VAC±10%,50±1Hz, mana ≤3W;

9 ~ 36VDC, mana: ≤3W;

T6700 pule lua-auala

Vaega
Lfa'aaliga LCD lanu lanu mata LCD
Sfa'agaioiga mart menu

Data fa'amaumauga & fa'aaliga pupuni
Mtau fa'aletausaga po'o le otometi le vevela
Tvaega nei o sui fa'atonu
Htapulaa igh, tapulaa maualalo, pulea hysteresis
● 4-20ma & RS485 le tele o auala e maua ai
Same interface fa'aalia le tau fa'aoga, vevela, tau o lo'o iai nei, ma isi
Ppuipuiga o le assword e puipuia ai le faʻaogaina o mea sese e le o ni tagata faigaluega

Feso'ota'iga eletise
Feso'ota'iga fa'aeletise O le feso'ota'iga i le va o le meafaifa'aili ma le masini: o le eletise, fa'ailo o le gaosiga, fa'afeso'ota'i fa'ailo fa'aala ma le feso'ota'iga i le va o le masini ma le meafaifa'aili o lo'o i totonu uma o le meafaigaluega. O le umi o le uaea taʻitaʻia mo le eletise faʻamau e masani lava 5-10 mita, ma le igoa tutusa poʻo le lanu i luga o le masini Faʻaofi le uaea i totonu o le mea faʻapipiʻi i totonu o le meafaigaluega ma faʻamalosi.
Metotia fa'apipi'i meafaigaluega
11
Fa'amatalaga fa'apitoa
Fa'ailoga avanoa: 2-auala analog faailoilo poʻo le RS485 fesoʻotaʻiga
E lua-auala o lo'o maua nei: 0/4 ~ 20 mA (tete'e uta <750 Ω);
Paoa sapalai: 85 ~ 265VAC±10%,50±1Hz, mana ≤3W;
9 ~ 36VDC, mana: ≤3W;
Feso'ota'iga taunu'uga: RS485 MODBUS RTU;
Tolu vaega o feso'ota'iga fa'atonuga fa'atonu 5A 250VAC, 5A 30VDC;
Fua: 235× 185× 120mm;
Auala fa'apipi'i: Fa'amauina o puipui ;
Siosiomaga faigaluega: vevela ambient: -10 ~ 60 ℃;
Susū fa'atusatusa: e le sili atu i le 90%;
Susū fa'atusa: e le sili atu i le 90%;
Vasega puipuiga: IP65;
mamafa: 1.5kg;

  • Muamua:
  • Sosoo ai:

  • Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou